Duellona
Reaction score
57

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • oyuna giremiyorum relog attım knightonline.exe dosyası hatası alıyorum çözüm lütfen
  Duellona
  Duellona
  Windows defender kapattıktan sonra manuelpatch uygulayın.
  ftp://patch.theknightonline.com/TheKoPatch/Manuelpatch.rar
  kolay gelsin oyunu yeni yükledim fakat hata alıyorum 0xc0142 ve desteklenmeyen işletim sistemi diyor yardımcı olabilrmisiniz _?
  Duellona
  Duellona
  BUNUN Çözümü manuelpatch yapmanızdır; ftp://patch.theknightonline.com/TheKoPatch/Manuelpatch.rar

  Bunu her seferde yapmamak için bilgisayarınıza 'AMVO' virüsü adı verilen virüsleri temizleyen yazılım kurun.

  Örnek yazılım : Kaspersky Internet Security, Combofix, Advanced system care gibi.

  iyi eğlenceler :)
  Sisteme giriş yapamıyorum hesabımla şifre mail değiştirmem gerek maili unuttum
  Duellona
  Duellona
  Mail unuttuysanız birşey yapamayız.
  Merhaba, foruma trina satışı ile ilgili bir konu koydum. Market kurallarında PUS ürünleriyle ilgili bir bilgi verilmemiş yasak mı değil mi bilemedim. Eğer yasak ise silebilir misiniz konuyu? Teşekkürler.
  Duellona
  Duellona
  Elbette satabilirsiniz.
  Hocam herkes profiline yazıyor dert babası olmuşsun valla. Santa eventi yapılırken kalbimiz küt küt atıyor ister istemez mutlu oluyoruz acaba bugünlerde yapılması mümkün müdür?
  vengeance gm bulma event yaptı eventte ilk bulan ben olmama rahmen ben sonra gelen adama verdi ilk gören ben ve all chattden sa yazdım ama kendi ırkından karus birine verdi 3 kere yaptı maradonda lüfer cz de emc de yapmadı nerede adelet kendi arkadaslarına verioyr itemleri aynı olayı baskasınada yapmıs maradonda oyunda küfür etmek mute sebebi vengeance sövüyorum mute atamıyor hatasını biliyor
  üstad 1 sayfa +6 item bastım shard-raptor-ib-sherıon-dw-avedon vs. hepsı yandı. en son +6 ee yı +7 ye trınayla salladım o da yandı. yanı bunu normal uskoda yapsam en az 2-3 tane +7 gecerdı. neden bu kadar dusuk yanı +7 ye trınayla gecmıcekse yandık o kadar cash alıyoruz emek verıyoruz soguyoruz oyundan sonra. gem dropları desen felaket madende saatlerce vakıt kaybedıyoruz gem dusmuyo
  Hocam item kilit şifremi unuttum ve Kitli bi itemim yok bütün bilgilere sahibim fakat item kılıtı e posta'da olsun başka yerde olsun bulamadım Size zahmet Atarmısınız bana Nasıl alıcam facebook Adresınemı yazıcam ?
  Duellona
  Duellona
  Özel mesaj attım size bana istediğim bilgileri verin lütfen.
  kolay gelsin. İtem kilit şifremi bilmiyorum girdiğim şifreler yanlış diyor bana yardımcı olur musun
  Duellona
  Duellona
  Sistem kayıt olduğunuzda bilgilerinizin kopyasını size mail atar oraya bakarak öğrenebilirsiniz. Eğer oradada yok ise bize mesaj atın ancak karakterde kilitli item varsa kesinlikle kilit şifresi sizinle paylaşılmaz.
  Bu forum benim tarafımdan heklenmiştir. Açılmasını ve eski hale getirilmesini istiyorsanız karakterime 10k kc atın . Aksi halde işlem uygulayacağım.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst